RSS feed for Tom

Tom has logged 19 entries for films during April 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Beastie Boys Story

Beastie Boys Story

2020
×
★★★★
Edit this entry  
29
The Pacific

The Pacific

2010
×
★★★★½
Edit this entry  
26
Sometimes Always Never

Sometimes Always Never

2018
×
★★★½
Edit this entry  
16
Devs

Devs

2020
×
★★★½
Edit this entry  
13
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★
Edit this entry  
12
Go

Go

1999
×
★★★½
Edit this entry  
12
I Am Legend

I Am Legend

2007
×
★★★
Edit this entry  
11
Bull

Bull

2019
×
★★★½
Edit this entry  
10
Queen & Slim

Queen & Slim

2019
×
★★★★
Edit this entry  
10
Terminator: Dark Fate

Terminator: Dark Fate

2019
×
★★★
Edit this entry  
10
Vivarium

Vivarium

2019
×
★★★
Edit this entry  
08
Band of Brothers

Band of Brothers

2001
×
★★★★½
Edit this entry  
08
Sorry We Missed You

Sorry We Missed You

2019
×
★★★★
Edit this entry  
05
Emma.

Emma.

2020
×
★★★½
Edit this entry  
05
The Gentlemen

The Gentlemen

2019
×
★★★
Edit this entry  
04
Waitress

Waitress

2007
×
★★★½
Edit this entry  
04
Banana Split

Banana Split

2018
×
★★★
Edit this entry  
03
The Man Who Killed Hitler and Then the Bigfoot

The Man Who Killed Hitler and Then the Bigfoot

2018
×
★★½
Edit this entry  
01
Bad Boys for Life

Bad Boys for Life

2020
×
★★★
Edit this entry