• X

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Save Ralph

    ★★★★★

  • Bad Trip

    ★★★★★

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • Holidate

    ★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Clouds

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★★

  • After We Collided

    ½

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • Brahms: The Boy II

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • Little Women

    ★★★★★

  • A Cinderella Story: Christmas Wish

    ★½

  • Tall Girl

    ½

  • Babyteeth

    ★★★½

  • The King

    ★½

  • A Rainy Day in New York

    ★★

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • The Sun Is Also a Star

    ★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • After

    ½

  • Five Feet Apart

    ★★★

  • Booksmart

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • Bird Box

    ★★★★

  • The Hate U Give

    ★★★½

  • Beautiful Boy

    ★★★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★

  • The Meg

    ★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • The Kissing Booth

    ½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★½

  • Black Panther

    ★★★★½

  • The Greatest Showman

    ★★★★

  • Coco

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Truth or Dare

    ★★½

  • Happy Death Day

    ½

  • It

    ★★★½

  • Lady Bird

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★

  • 47 Meters Down

    ★★½

  • The Florida Project

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • Hot Summer Nights

  • Beauty and the Beast

    ★★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★

  • Moana

    ★★★½

  • Doctor Strange

    ½