charlene has logged 14 entries for films during April 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Before Sunset

Before Sunset

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Before Sunset

Before Sunset

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Before Sunrise

Before Sunrise

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Before Sunrise

Before Sunrise

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Skate Kitchen

Skate Kitchen

2018
×
★★½
Edit this entry  
11
Gloria Bell

Gloria Bell

2018
×
★★★
Edit this entry  
10
Rachel, Rachel

Rachel, Rachel

1968
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
10 Things I Hate About You

10 Things I Hate About You

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
My Own Private Idaho

My Own Private Idaho

1991
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Beach Bum

The Beach Bum

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
07
Frances Ha

Frances Ha

2012
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
05
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Miseducation of Cameron Post

The Miseducation of Cameron Post

2018
×
★★★
Edit this entry  
01
Aquamarine

Aquamarine

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry