Sort by
  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★½

  • Do Revenge

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • Prey

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Ambulance

  • Bodies Bodies Bodies

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

  • Uncharted

    ★½

  • Fresh

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • The King's Man

    ★★★

  • Eternals

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • After We Fell

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

  • Fear Street: 1666

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

  • Black Widow

  • Fear Street: 1994

  • In the Heights

  • Bo Burnham: Inside

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Voyagers

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Moxie

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★

  • Soul

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★

  • Tenet

    ★★★★½

  • After We Collided

  • The Kissing Booth 2

  • Hamilton

  • Looks That Kill

    ★★★½

  • The King of Staten Island

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

  • The Half of It

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★½

  • The Invisible Man

    ★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★

  • 365 Days

  • Minari

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Spree

    ★★★★

  • Cats

  • Little Women

    ★★★★★