Sort by
  • Cats

  • Little Women

    ★★★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • The Gentlemen

  • The Knight Before Christmas

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Hustlers

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★

  • Waves

    ★★★★★

  • Falling Inn Love

  • It Chapter Two

  • Ready or Not

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Parasite

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • The Dead Don't Die

    ½

  • Buffaloed

  • Avengers: Endgame

  • After

  • Good Boys

  • Booksmart

    ★★★★

  • Get Duked!

  • Captain Marvel

    ★½

  • Glass

  • Escape Room

    ★★★

  • The Princess Switch

    ★½

  • mid90s

  • Halloween

  • The Hate U Give

  • A Simple Favor

  • Ant-Man and the Wasp

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

  • Under the Silver Lake

    ★★★½

  • The Kissing Booth

  • Avengers: Infinity War

  • Black Panther

  • Never Goin' Back

    ★★½

  • The Miseducation of Cameron Post

    ★★★★

  • Assassination Nation

    ★★½

  • Skate Kitchen

    ★★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★★★

  • Searching

    ★★★★½

  • Bright

  • The Greatest Showman

  • Jigsaw

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • Death Note

    ★★

  • The Hitman's Bodyguard

  • Loving Vincent

  • Good Time

    ★★★½

  • Okja

  • Hot Summer Nights

    ★★★★

  • Atomic Blonde

  • The Disaster Artist

    ★★★★

  • iBoy

    ½

  • A Ghost Story

    ★★★★★

  • Call Me by Your Name

  • Passengers

  • Doctor Strange

  • Split

    ★★★

  • Moonlight

  • La La Land

  • Suicide Squad

  • Captain America: Civil War

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★★

  • Swiss Army Man

    ★★★★★

  • The 5th Wave