Sort by
  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★½

  • True Stories

    ★★★★½

  • One Hour Photo

    ★★★

  • Escape Room

    ★★★

  • High School Musical

    ★★★

  • Uncharted

    ★½

  • Brokeback Mountain

    ★★★★

  • Eternals

    ★★½

  • The King's Man

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Jungle Cruise

  • Halloween Kills

    ★★½