Sort by
  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Eternals

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • Morbius

  • The Northman

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • The Dark Knight Rises

    ★★★★½

  • The Phantom of the Open

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • The King's Man

    ★★½

  • The Godfather: Part III

    ★★★

  • Uncharted

    ★★

  • James and the Giant Peach

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★