• Dune

  • He's All That

  • Titane

  • The French Dispatch

  • Can't Get You Out of My Head

    ★★★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • The Social Dilemma

  • The Platform

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Us

    ★★★★

  • Fyre Fraud

  • Black Mirror: Bandersnatch

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • mid90s

  • Halloween

  • Suspiria

  • To All the Boys I've Loved Before

  • Climax

  • Ali Wong: Hard Knock Wife

  • Love, Simon

  • Black Panther

  • Hereditary

  • Skate Kitchen

  • Assassination Nation

    ★★★★

  • Sorry to Bother You

  • Billy Star

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ½

  • Coco

    ★★★★

  • It

  • Tour de Pharmacy

  • Spider-Man: Homecoming

  • Girls Trip

  • Good Time

    ★★★★

  • Hasan Minhaj: Homecoming King

  • The Killing of a Sacred Deer

  • Okja

  • It Comes at Night

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • What the Health

  • Hot Summer Nights

  • Fry Day

  • Baby Driver

    ★★★★★

  • Get Out

    ★★★★

  • Call Me by Your Name

  • Thoroughbreds

  • The Big Sick

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★

  • Moana

    ★★★

  • 13th

    ★★★★★

  • The Edge of Seventeen

  • Nocturnal Animals

  • Moonlight

    ★★★★

  • La La Land

  • Ghostbusters

    ★★★★★

  • Your Name.

  • Finding Dory

    ★★½

  • The Neon Demon

  • The Nice Guys

  • Raw

  • The Handmaiden

    ★★★★★

  • The Conjuring 2

    ★★½

  • Lemonade

  • Don't Breathe

    ★★★★

  • Deadpool

    ★★½

  • Hail, Caesar!

    ★★★

  • The Love Witch

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★

  • The Hateful Eight

    ★★★★