• Hamilton

    ★★★★½

  • Mulan

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • Frozen II

    ★★★★

  • Zombieland: Double Tap

  • In the Tall Grass

  • The Two Popes

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★

  • The Lion King

  • Annabelle Comes Home

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Murder Mystery

  • Rocketman

  • Plus One

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

  • Boiling Point

    ★★★★½

  • Isn't It Romantic

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

  • Bohemian Rhapsody

  • Apostle

    ★★★

  • Halloween

  • Fahrenheit 11/9

    ★★★★

  • A Simple Favor

    ★★★

  • Christopher Robin

    ★★★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

  • Avengers: Infinity War

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • The Strangers: Prey at Night

  • A Wrinkle in Time

  • Game Night

  • Love, Simon

  • Black Panther

  • Insidious: The Last Key

  • Pitch Perfect 3

  • Star Wars: The Last Jedi

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

  • Jigsaw

  • Coco

  • Thor: Ragnarok

  • Cult of Chucky

  • Downsizing

  • The Death of Stalin

    ★★★★

  • The Ritual

  • It

  • Olaf's Frozen Adventure

  • Lady Bird

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

  • Annabelle: Creation

  • Wonder Woman

  • The Endless

    ★★½

  • My Friend Dahmer

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • Power Rangers

    ★★★½

  • The Disaster Artist

    ★★★★

  • Baby Driver

  • Beauty and the Beast

  • Rings

  • Get Out

  • Before I Fall

  • I Don't Feel at Home in This World Anymore

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

  • Moana

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

  • Doctor Strange

  • Ouija: Origin of Evil