RSS feed for Chase

Chase has logged 16 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
16
The Box

The Box

2009
×
★★
Edit this entry  
10
Knock Down the House

Knock Down the House

2019
×
★★★½
Edit this entry  
27
Under the Silver Lake

Under the Silver Lake

2018
×
★★★
Edit this entry  
23
Three Identical Strangers

Three Identical Strangers

2018
×
★★★★
Edit this entry  
14
High Life

High Life

2018
×
★★★★
Edit this entry  
29
Us

Us

2019
×
★★★★
Edit this entry  
17
A Bigger Splash

A Bigger Splash

2015
×
★★★
Edit this entry  
13
Triple Frontier

Triple Frontier

2019
×
★★★½
Edit this entry  
09
Wakefield

Wakefield

2016
×
★★★
Edit this entry  
23
A Star Is Born

A Star Is Born

2018
×
★★★½
Edit this entry  
22
Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes

Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes

2019
×
★★★★
Edit this entry  
16
Don't Worry, He Won't Get Far on Foot

Don't Worry, He Won't Get Far on Foot

2018
×
★★★★
Edit this entry  
03
Abducted in Plain Sight

Abducted in Plain Sight

2017
×
★★½
Edit this entry  
12
Mid90s

Mid90s

2018
×
★★★½
Edit this entry  
05
Beautiful Boy

Beautiful Boy

2018
×
★★★★
Edit this entry  
02
Leave No Trace

Leave No Trace

2018
×
★★★★½
Edit this entry