RSS feed for Chase
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
08
Doctor Sleep

Doctor Sleep

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Pain and Glory

Pain and Glory

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Judy

Judy

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Joker

Joker

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Ad Astra

Ad Astra

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Brittany Runs a Marathon

Brittany Runs a Marathon

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Hustlers

Hustlers

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Official Secrets

Official Secrets

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Good Boys

Good Boys

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Ready or Not

Ready or Not

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Nightingale

The Nightingale

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Once Upon a Time... in Hollywood

Once Upon a Time... in Hollywood

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Lion King

The Lion King

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Art of Self-Defense

The Art of Self-Defense

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Farewell

The Farewell

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Last Black Man in San Francisco

The Last Black Man in San Francisco

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Child's Play

Child's Play

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Rocketman

Rocketman

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Dark Phoenix

Dark Phoenix

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
John Wick: Chapter 3 - Parabellum

John Wick: Chapter 3 - Parabellum

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Aladdin

Aladdin

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Souvenir

The Souvenir

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Long Shot

Long Shot

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
High Life

High Life

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Pet Sematary

Pet Sematary

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Us

Us

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Greta

Greta

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Alita: Battle Angel

Alita: Battle Angel

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Lego Movie 2: The Second Part

The Lego Movie 2: The Second Part

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Glass

Glass

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
26
Serenity

Serenity

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Cold War

Cold War

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Capernaum

Capernaum

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Destroyer

Destroyer

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Madeline's Madeline

Madeline's Madeline

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Bumblebee

Bumblebee

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Vice

Vice

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Minding the Gap

Minding the Gap

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Bird Box

Bird Box

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry