RSS feed for Chase

Chase has watched 68 action films.

  • The Hunt

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • 1917

    ★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Dark Phoenix

    ★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Shazam!

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★½

  • Bumblebee

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Aquaman

    ★★½

  • The Girl in the Spider's Web

    ★★

  • Destroyer

    ★★½

  • The Happytime Murders

    ★★

  • The Meg

    ★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★

  • Sicario: Day of the Soldado

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★½

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • Ocean's Eight

    ★★★

  • Deadpool 2

    ★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★½

  • Black Panther

    ★★★½

  • Bright

    ★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★½

  • Justice League

  • Thor: Ragnarok

    ★★★½

  • Dunkirk

    ★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Okja

    ★★★

  • Wonder Woman

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★½

  • Atomic Blonde

    ★★★

  • Baby Driver

    ★★★

  • Logan

    ★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★

  • Doctor Strange

    ★★★

  • The Lost City of Z

    ★★★

  • Free Fire

    ★★★

  • Suicide Squad

    ★½

  • Ghostbusters

    ★★★

  • The Nice Guys

    ★★★½

  • X-Men: Apocalypse

    ★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★½

  • The Huntsman: Winter's War

    ★½

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★

  • Deadpool

    ★★★½

  • Kung Fu Panda 3

    ★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★½

  • Spectre

    ★★½

  • The Man from U.N.C.L.E.

    ★★★½

  • The Assassin

    ★★½

  • Sicario

    ★★★★

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★½

  • Dawn of the Planet of the Apes

    ★★★½

  • Edge of Tomorrow

    ★★★½

  • X-Men: Days of Future Past

    ★★★½

  • Godzilla

    ★★½

  • The Amazing Spider-Man 2

    ★★½

  • Skyfall

    ★★★½

  • Looper

    ★★★★

  • Brave

    ★★★