Sort by
  • Madame Web

    ½

  • Argylle

    ★★½

  • American Nightmare

    ★★★★

  • Mean Girls

    ★★★

  • Dave Chappelle: The Dreamer

    ★½

  • Merry Little Batman

    ★★★★

  • Silent Night

    ★★

  • Wonka

    ★★★★

  • Leo

    ★★★½

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★★

  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★★

  • Napoleon

    ★★★★

  • The Curse

    ★★★★½

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • The Marvels

    ★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • Albert Brooks: Defending My Life

    ★★★★

  • Leave the World Behind

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★★★½

  • The Conference

    ★★★

  • Monster Inside: America's Most Extreme Haunted House

    ★★

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★½

  • Dark Harvest

    ★★★

  • It's a Wonderful Knife

    ★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Totally Killer

    ★★★

  • Saw X

    ★★★½

  • V/H/S/85

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • Next Goal Wins

  • Society of the Snow

    ★★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Dicks: The Musical

    ★★★½

  • American Fiction

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★½

  • Maestro

    ★★★★½

  • All of Us Strangers

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★

  • Saltburn

    ★★★

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★½

  • Strays

    ★★★½

  • Telemarketers

    ★★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • River Wild

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • The Beanie Bubble

    ★★½

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • Rock Hudson: All That Heaven Allowed

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • The Flash

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★★½