RSS feed for Chase

Chase has watched 19 music films released in the 2010s.

  • The Kacey Musgraves Christmas Show

    ★★★★

  • Adam Sandler: 100% Fresh

    ★★★★

  • Climax

    ★★★★

  • Anna and the Apocalypse

    ★★★½

  • Trolls

    ★★★½

  • La La Land

    ★★★★½

  • Bo Burnham: Make Happy

    ★★★★★

  • Popstar: Never Stop Never Stopping

    ★★★★½

  • A Very Murray Christmas

    ★★★★

  • Deathgasm

    ★★★★

  • Straight Outta Compton

    ★★★★

  • What Happened, Miss Simone?

    ★★★½

  • Miss Granny

  • Whiplash

    ★★★★½

  • My Little Pony: Equestria Girls

  • Sound City

    ★★★½

  • Alvin and the Chipmunks: Chipwrecked

  • Fight for Your Right Revisited

    ★★★★

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★★