RSS feed for Chase

Chase has watched 380 adventure films.

  • Scoob!

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★★

  • Charlie's Angels

    ★★★

  • Frozen II

    ★★★★

  • Weathering with You

    ★★★★½

  • The Lion King

    ★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★★

  • The Kid Who Would Be King

    ★★★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★

  • Bumblebee

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Christmas Chronicles

    ★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★★

  • Goosebumps 2: Haunted Halloween

    ★★★½

  • The Predator

    ★★★½

  • Christopher Robin

    ★★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★½

  • A Wrinkle in Time

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★★

  • Paddington 2

    ★★★★

  • Coco

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★½

  • The Lego Ninjago Movie

    ★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Despicable Me 3

    ★★★

  • 47 Meters Down

    ★★

  • The Mummy

    ★½

  • Wonder Woman

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★½

  • Power Rangers

    ★★★★

  • Kong: Skull Island

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Moana

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★½

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • Trolls

    ★★★½

  • Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

    ★★★½

  • Kubo and the Two Strings

    ★★★★½

  • Nerve

    ★★★½

  • The Secret Life of Pets

    ★★★½

  • Finding Dory

    ★★★★

  • The Angry Birds Movie

    ★★★

  • X-Men: Apocalypse

    ★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★★

  • The Jungle Book

    ★★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★★★

  • Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of Destiny

    ★★★½

  • Midnight Special

    ★★★½

  • Zootopia

    ★★★★

  • Deadpool

    ★★★

  • Swiss Army Man

    ★★★★

  • The Revenant

    ★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★½

  • Alvin and the Chipmunks: The Road Chip

    ★★½

  • The Peanuts Movie

    ★★★★

  • Hardcore Henry

    ★★½

  • The Martian

    ★★★★½