RSS feed for Chase
  • Climax

    ★★★★

  • Little Monsters

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Shaun of the Dead

    ★★★★

  • One Cut of the Dead

    ★★★★

  • Crawl

    ★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • Brightburn

    ★★★½

  • 47 Meters Down

    ★★

  • Halloween: The Curse of Michael Myers

    ★★

  • Tigers Are Not Afraid

    ★★★★

  • The Addams Family

    ★★★

  • Overlord

    ★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • Scream 2

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★★