Sort by
  • The Creator

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★

  • Secret Invasion

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • The Flash

    ★★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • The Little Mermaid

  • Star Wars: Visions – I Am Your Mother

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Cocaine Cougar

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Inside

  • BlackBerry

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

  • Oswald the Lucky Rabbit

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Fesu Gojira 3: Gaigan Raishū

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★

  • The Menu

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★½

  • Blonde

    ★★

  • The Son

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • The Whale

    ★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • TÁR

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Prey

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★★

  • Nope

    ★★

  • South Park the Streaming Wars Part 2

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

  • Lightyear

    ★★

  • Ms. Marvel

  • South Park the Streaming Wars

  • Obi-Wan Kenobi

  • Elvis

    ★★★★

  • Better Call Saul Presents: Slippin' Jimmy

  • Jurassic World Dominion

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Men

    ★★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½