Sort by

Travis has logged 36 entries for films during June 2013.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Boogeyman

Boogeyman

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
World War Z

World War Z

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Kung Fu Panda

Kung Fu Panda

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Darkness Falls

Darkness Falls

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Hunchback of Notre Dame

The Hunchback of Notre Dame

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Paranormal Activity 4

Paranormal Activity 4

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Man of Steel

Man of Steel

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Rio

Rio

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Greystone Park

Greystone Park

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
James and the Giant Peach

James and the Giant Peach

1996
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Lola Versus

Lola Versus

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Monsters University

Monsters University

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams

Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams

2002
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Small Soldiers

Small Soldiers

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Adventures of Rocky & Bullwinkle

The Adventures of Rocky & Bullwinkle

2000
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Les Misérables

Les Misérables

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Explorers

Explorers

1985
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
School of Rock

School of Rock

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Adventures of Tintin

The Adventures of Tintin

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Ted

Ted

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Haywire

Haywire

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Cloverfield

Cloverfield

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Captain Kronos: Vampire Hunter

Captain Kronos: Vampire Hunter

1974
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
People Like Us

People Like Us

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Little Shop of Horrors

Little Shop of Horrors

1986
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Atlantis: The Lost Empire

Atlantis: The Lost Empire

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
C.H.U.D.

C.H.U.D.

1984
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Zero Dark Thirty

Zero Dark Thirty

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Lorax

The Lorax

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Treasure Planet

Treasure Planet

2002
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Yours, Mine & Ours

Yours, Mine & Ours

2005
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Jimmy Neutron: Boy Genius

Jimmy Neutron: Boy Genius

2001
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Awakening

The Awakening

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Hole

The Hole

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Gangster Squad

Gangster Squad

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Wild Thornberrys Movie

The Wild Thornberrys Movie

2002
×
★★½
Read the review Edit this entry