Sort by

Travis has logged 575 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Marauders

Marauders

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Stowaway

Stowaway

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Intouchables

The Intouchables

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Santa Girl

Santa Girl

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
The Devil Below

The Devil Below

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
The King's Man

The King's Man

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Lavender

Lavender

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Population 436

Population 436

2006
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
My Dad's Christmas Date

My Dad's Christmas Date

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Surviving Christmas with the Relatives

Surviving Christmas with the Relatives

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
This Is the Night

This Is the Night

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Teen Lust

Teen Lust

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Woodland

Woodland

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Bram Stoker's Van Helsing

Bram Stoker's Van Helsing

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Elle

Elle

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Fatman

Fatman

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Ghostbusters: Afterlife

Ghostbusters: Afterlife

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Encanto

Encanto

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Far from the Tree

Far from the Tree

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Klaus

Klaus

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Eye in the Sky

Eye in the Sky

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
El Camino Christmas

El Camino Christmas

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
End of Days

End of Days

1999
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Catch.44

Catch.44

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Hudson Hawk

Hudson Hawk

1991
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Mystic Pizza

Mystic Pizza

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Reprisal

Reprisal

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Security

Security

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Synecdoche, New York

Synecdoche, New York

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Single All the Way

Single All the Way

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Love Hard

Love Hard

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Fast Color

Fast Color

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
C.O.R.N.

C.O.R.N.

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Blood Fest

Blood Fest

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Bit

Bit

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Rattlesnake

Rattlesnake

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Unforgivable

The Unforgivable

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Two

Two

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
I Care a Lot

I Care a Lot

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Unaccompanied Minors

Unaccompanied Minors

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Shaun the Sheep: The Flight Before Christmas

Shaun the Sheep: The Flight Before Christmas

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
A Boy Called Christmas

A Boy Called Christmas

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
I Am Lisa

I Am Lisa

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Hostage House

Hostage House

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
What Lies Below

What Lies Below

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Woman in the Window

The Woman in the Window

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Lillith

Lillith

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Manhattan Undying

Manhattan Undying

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Broil

Broil

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry