• Satan's Slaves 2: Communion

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Abandoned

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Vikram

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Men

    ★★½

  • Moloch

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • All Hail

    ★★★

  • RRR

    ★★★★

  • Incantation

    ★★★½

  • Gone in the Night

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • Monstrous

    ★★★

  • The Cellar

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Night Drive

    ★★★★

  • Windfall

    ★★★

  • Etharkkum Thunindhavan

    ★★★★

  • No Exit

    ★★★½

  • Restless

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Aaraattu

    ★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • The In Between

    ★★★

  • Against the Ice

    ★★★★

  • The Privilege

    ★★★★

  • Pure Japanese

    ★★★½

  • The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

    ★★★★½

  • Ben & Jody

    ★★★

  • Resurrection

    ★★★

  • Dual

    ★★★½

  • Watcher

    ★★½

  • Amandla

    ★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Brazen

    ★★½

  • 83

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • The Whole Truth

    ★★★

  • Bali

    ★★½

  • Siapa Tutup Lampu?

    ★★★

  • The Unforgivable

    ★★★

  • Love Hard

    ★★

  • Red Notice

    ★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Jai Bhim

    ★★★★

  • Hypnotic

    ★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Yara

    ★★½

  • Rashmi Rocket

    ★★★½

  • Needle in a Timestack

    ★★

  • Vinodhaya Sitham

    ★★★

  • The Wasteland

    ★★★

  • Doctor

    ★★★

  • Photocopier

    ★★★★½

  • Mughizh

    ★★★

  • The Manor

    ★★★

  • House of Secrets: The Burari Deaths

    ★★★

  • No One Gets Out Alive

    ★★½

  • The Black Phone

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • My Son

    ★★★

  • Tughlaq Durbar

    ★★★

  • Prey

    ★★

  • NET

    ★★★

  • Dune

    ★★★★