Sort by

Ched_Bung has logged 86 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Scary Stories to Tell in the Dark

Scary Stories to Tell in the Dark

2019
×
★★★
Edit this entry  
15
Spree

Spree

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Deadcon

Deadcon

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
07
What Keeps You Alive

What Keeps You Alive

2018
×
★★★½
Edit this entry  
05
The Wilding

The Wilding

2016
×
½
Read the review Edit this entry  
30
The Beatles: Get Back

The Beatles: Get Back

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Bar

The Bar

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Hellbound

Hellbound

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Last Night in Soho

Last Night in Soho

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
15
Let Me In

Let Me In

2010
×
★★★★
Edit this entry  
13
Addams Family Values

Addams Family Values

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Room

The Room

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Images

Images

1972
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Deeper You Dig

The Deeper You Dig

2019
×
★★★½
Edit this entry  
07
The Addams Family

The Addams Family

1991
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Athlete Swinging a Pick

Athlete Swinging a Pick

1881
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Come Play

Come Play

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Paranormal Activity: Next of Kin

Paranormal Activity: Next of Kin

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Titane

Titane

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
26
The Witch

The Witch

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Craft

The Craft

1996
×
★★★½
Edit this entry  
25
COVID-21: Lethal Virus

COVID-21: Lethal Virus

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
25
Dune

Dune

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Fever Dream

Fever Dream

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Manor

The Manor

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
13
Crooked House

Crooked House

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Oppenheimer

Oppenheimer

2023
×
Read the review Edit this entry  
11
The Taking of Deborah Logan

The Taking of Deborah Logan

2014
×
★★★
Edit this entry  
10
Come True

Come True

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Innkeepers

The Innkeepers

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Midnight Mass

Midnight Mass

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
02
Old

Old

2021
×
★★½
Edit this entry  
27
My Little Pony: A New Generation

My Little Pony: A New Generation

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Gaslight

Gaslight

1944
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Mulholland Drive

Mulholland Drive

2001
×
★★★★★
Edit this entry  
20
Candyman

Candyman

1992
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Voyeurs

The Voyeurs

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
19
Candyman

Candyman

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
18
Martyrs Lane

Martyrs Lane

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Saturday Night Fever

Saturday Night Fever

1977
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Great Expectations

Great Expectations

1946
×
★★★★
Edit this entry  
19
The Grand Budapest Hotel

The Grand Budapest Hotel

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Days of Heaven

Days of Heaven

1978
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Scream

Scream

1996
×
★★★★
Edit this entry  
04
A Quiet Place Part II

A Quiet Place Part II

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Psycho Goreman

Psycho Goreman

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Spell

Spell

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Honeydew

Honeydew

2020
×
Read the review Edit this entry  
30
Megaconda

Megaconda

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
The Djinn

The Djinn

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry