• Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • The Batman

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • Disney's FastPass: A Complicated History

    ★★

  • Encanto

    ★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • Friends: The Reunion

  • The Scary of Sixty-First

    ★★

  • The Orange Years: The Nickelodeon Story

    ★★★

  • A Whisker Away

    ★★★

  • Scoob!

  • Beastie Boys Story

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Little Women

    ★★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★

  • Joker

    ★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Ride Your Wave

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★

  • Dons of Disco

    ★★★★

  • Eighth Grade

    ★★★★

  • Phantom Thread

    ★★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★

  • Good Time

    ★★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★½

  • Personal Shopper

    ★★★★½

  • The Martian

    ★★

  • The Visit

    ★★★

  • Sicario

    ★★★★½

  • Lupin the Third: Jigen's Gravestone

    ★★★★

  • Whiplash

    ★★★★★

  • The Dirties

    ★★★★½

  • Drinking Buddies

    ★★★

  • Snowpiercer

    ★★★

  • Before Midnight

    ★★★★

  • Frances Ha

    ★★★★★

  • The Hangover Part II

  • Jackass 3D

    ★★

  • The Social Network

    ★★★★

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★★

  • (500) Days of Summer

    ★★★

  • Daddy Longlegs

    ★★★★

  • Miss March

    ★★★

  • Zack and Miri Make a Porno

    ★★★

  • The Simpsons Movie

    ★★★

  • Knocked Up

    ★★

  • Epic Movie

    ½

  • The Holiday

    ★★

  • Awesome; I Fuckin' Shot That!

    ★★★★★

  • Chicken Little

    ★½

  • Anchorman: The Legend of Ron Burgundy

    ★★

  • Napoleon Dynamite

    ★★★★

  • 13 Going on 30

    ★★★

  • 50 First Dates

    ★★★

  • Before Sunset

    ★★★★★

  • Glitter

  • Jay and Silent Bob Strike Back

    ★★★★

  • Final Fantasy: The Spirits Within

    ½

  • Freddy Got Fingered

    ★★★★

  • Joe Dirt

    ★★★