Sort by
  • Dune: Part Two

    ★★★★★

  • Wolf Creek 3

  • Doctor Who: The Star Beast

    ★★★

  • Genie

    ★★★

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★★★½

  • The Neighbors Are Watching

    ★★★★★

  • The Puppetman

    ★★

  • Monster Inside: America's Most Extreme Haunted House

    ★★★

  • The Mill

    ★★

  • Totally Killer

    ★★★★

  • Gen V - Prime Premiere

    ★★★

  • Saw X

    ★★★★

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★½

  • V/H/S/85

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • Night of the Hunted

    ★½

  • When Evil Lurks

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Quiz Lady

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • Werewolf Santa

    ★★★

  • Sharksploitation

    ★★★

  • Cobweb

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Haunted Mansion

    ★★★½

  • Quicksand

    ★★½

  • Elevator Game

    ★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★½

  • Smart House

    ★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★½

  • Cocaine Shark

    ★★★½

  • Abducted on Prom Night

    ★★

  • Death's Roulette

    ★½

  • Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always

    ★★½

  • Half Sisters

    ★★

  • Cocaine Cougar

  • Nefarious

    ½

  • Cocaine Bear: The True Story

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Malum

    ★★

  • Renfield

    ★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Appendage

    ★★★

  • The Wrath of Becky

    ★★★★

  • Something Walks in the Woods

    ★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • MH370: The Plane That Disappeared

  • Unseen

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Motorboat

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Marui Video

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Onyx the Fortuitous and the Talisman of Souls

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Three-Body

    ★★★½

  • The Apology

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Worst Laid Plans

  • Violent Night

    ★★★

  • Romesh Ranganathan: The Cynic

    ★★★★★

  • Ghosts of Amityville

    ½

  • Doll Shark

    ★★★

  • Amityville Scarecrow 2

    ½

  • Amityville Thanksgiving

    ★★★