• Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★★★

  • The French Dispatch

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Love & Mercy

    ★★★★★

  • Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

    ★★★½

  • Star Wars: Episode II - Attack of the Clones

    ★★½

  • Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

    ★★½