Sort by
  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • In the Long Run

    ★★★

  • Something from Tiffany's

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Pinball: The Man Who Saved the Game

    ★★★★½

  • Catching Spirits

    ★★★★

  • The Moon & Back

    ★★★★

  • Les silencieux

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Fairplay

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★★½

  • Foreign Uncle

    ★★★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Women Visiting a City

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • The Lad Goodbye

  • What Happened to The Others?

  • The Woodsman

  • Don't Make Me Go

    ★★★

  • Hot & Heavy

    ★★★★★

  • Troy

    ★★★★

  • Wild Card

    ★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Vikram

    ★★★★★

  • Broker

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • Men

    ★½

  • EO

    ★★★★

  • Tsutsue

    ★★★★

  • The Silent Whistle

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Some Visitors

  • Half

    ★★★★½

  • Spotless

    ★★★½

  • Not the 80s

    ★★★

  • The Northman

    ★★½

  • RRR

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★★

  • Concrete and Steel

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Glitter Ain't Gold

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Deer

    ★★★

  • I Want You Back

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Hot Rod

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★