Sort by
  • X

    ★★★½

  • Se7en

    ★★★★

  • Suspiria

    ★★½

  • Raw

    ★★★★

  • Limitless

    ★★★½

  • The Shawshank Redemption

    ★★★★½

  • The Tale of the Princess Kaguya

    ★★★★

  • Boogie Nights

    ★★★★½

  • The Wrestler

    ★★★★½

  • Dazed and Confused

    ★★★½

  • Creep

    ★★

  • My Friend Dahmer

    ★★★★½

  • Hereditary

    ★★★★★

  • Bottle Rocket

    ★★★½

  • Bottle Rocket

    ★★★★

  • City of God

    ★★★★½

  • Lemon

    ★★★★

  • Joshy

    ★★★★★