• No Time to Die

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • The Guilty

    ★★½

  • Malignant

    ★★½

  • People Just Do Nothing: Big in Japan

    ★★★★½

  • Time

    ★★★★★

  • Seaspiracy

    ★★★★

  • Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

    ★★★★

  • Biggie: I Got a Story to Tell

    ★★★½

  • Fear of Rain

    ★★★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★½

  • Death to 2020

    ★★

  • The Ripper

    ★★★½

  • Kevin Hart: Zero F**ks Given

    ★★★½

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★½

  • American Murder: The Family Next Door

  • Swingers

  • Black Water: Abyss

    ★½

  • #Alive

    ★★★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

  • Joker

    ★★★★

  • Travis Scott: Look Mom I Can Fly

    ★★★

  • Angel Has Fallen

    ★★½

  • It Chapter Two

    ★★½

  • Midsommar

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★½

  • Diego Maradona

    ★★★★

  • The Virtues

    ★★★★

  • Wine Country

  • The Silence

    ★½

  • For Sama

    ★★★★½

  • Leaving Neverland

    ★★★

  • O Beautiful Night

    ★★★

  • Velvet Buzzsaw

    ★★½

  • Hail Satan?

    ★★★½

  • Fyre

    ★★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★

  • Bird Box

    ★★★

  • Adam Sandler: 100% Fresh

    ★★★★

  • The Haunting of Hill House

    ★★★★

  • Joe Rogan: Strange Times

    ★★

  • Halloween

    ★★½

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • Destroyer

    ★★★★

  • The Favourite

    ★★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★

  • Frenzy

    ½

  • The Meg

    ★★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★½

  • The First Purge

    ★★★

  • Await Further Instructions

    ★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★½

  • The Kissing Booth

    ½

  • Unfriended: Dark Web

    ★★

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Mute

    ★★★½

  • Game Night

    ★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★

  • Hereditary

  • Minding the Gap

    ★★★★★

  • Matangi / Maya / M.I.A.

    ★★★½

  • Wildlife

    ★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★½

  • Three Identical Strangers

    ★★★

  • Hale County This Morning, This Evening

    ★★★