• Super Mario Bros.

  • The Northman

  • The Batman

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Power On: The Story of Xbox

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Akakiri

    ★★★½

  • Lop & Ochō

    ★★★★½

  • The Elder

    ★★★½

  • The Village Bride

    ★★★½

  • T0-B1

    ★★★

  • The Twins

    ★★★

  • The Ninth Jedi

    ★★★★

  • The Duel

    ★★★★½

  • Tatooine Rhapsody

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • Fauci

    ½

  • Halloween Kills

    ★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Karen

    ½

  • Dug Days

    ★★★★

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Free Guy

    ★★½

  • Demonic

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Pig

    ★★★

  • Stillwater

    ★★★½

  • Val

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★½

  • Space Jam: A New Legacy

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★

  • The Battle of May Island | Down the Rabbit Hole

    ★★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Coming 2 America

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • WandaVision

    ★★★½

  • Outside the Wire

    ★★½

  • COVID-21: Lethal Virus

    ½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • The Last Blockbuster

    ★★★½

  • Monster Hunter

    ★★

  • Let Him Go

    ★★★★½

  • Deep Blue | Down the Rabbit Hole

    ★★★½

  • Earwig and the Witch

    ★★

  • Soul

    ★★★★½

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • Concrete Cowboy

    ★★★

  • The New Mutants

  • Tenet

    ★★★½

  • High Score

    ★★★½

  • Greenland

    ★★★

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • Unhinged

    ★★★

  • Artemis Fowl

  • Dummy

    ½

  • Smiling Friends

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • Mulan

  • Hillary

    ½