Sort by

Gerri has logged 10 entries for films during December 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Florida Project

The Florida Project

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
World of Tomorrow Episode Two: The Burden of Other People's Thoughts

World of Tomorrow Episode Two: The Burden of Other People's Thoughts

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Hot Chick

The Hot Chick

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Columbus

Columbus

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Maid in Manhattan

Maid in Manhattan

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Disaster Artist

The Disaster Artist

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Eloise at Christmastime

Eloise at Christmastime

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry