Sort by
  • Shark Bait

    ★★★

  • The Sadness

    ★★★★

  • Studio 666

    ★★★

  • Mutilations

    ★★½

  • The Witch in the Window

    ★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★½

  • Cemetery Gates

    ★★★½

  • Twixt

    ★★

  • Slaughterhouse Rulez

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • The Rental

    ★★

  • The 4th Man

    ★★★★

  • Hansel & Gretel

    ★★

  • Blood Night: The Legend of Mary Hatchet

    ★★★★

  • Choose or Die

    ★★½

  • House of Wax

    ★★★½

  • The Child

    ★★½

  • Road Trash

    ★★★★