• Jackass 4.5

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Squid Game

  • Life of Crime: 1984-2020

    ★★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★

  • The Forever Purge

    ★★

  • Yung Lean: In My Head

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Run

    ★★★

  • David Attenborough: A Life on Our Planet

  • Enola Holmes

    ★★

  • Scoob!

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • Emma.

    ★★★★

  • Horse Girl

    ★★★

  • Ghosting: The Spirit of Christmas

  • Martin Margiela: In His Own Words

  • Frozen II

    ★★

  • Doctor Sleep

    ★★★

  • I'm No Longer Here

    ★★★★

  • Eli

    ★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★

  • The Platform

    ★★★

  • The King

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

    ★★★

  • Vivarium

    ★★

  • Pokemon the Movie: Mewtwo Strikes Back - Evolution

    ★★

  • Midsommar

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★

  • I Lost My Body

    ★★★

  • Swallow

    ★★★★

  • Missing Link

    ★★

  • Everybody’s Everything

    ★★★

  • Booksmart

    ★★★★

  • The Peanut Butter Falcon

  • Happy Death Day 2U

  • Honey Boy

  • The Grinch

  • They Shall Not Grow Old

    ★★★

  • The Perfection

    ★★★

  • High Life

    ★★

  • Beautiful Boy

    ★★★★

  • The Favourite

    ★★★★

  • Cam

  • The First Purge

    ★★

  • Ocean's Eight

    ★★★

  • Truth or Dare

    ★★

  • Secret Santa

    ★★

  • Hereditary

    ★★★★★

  • Shirkers

    ★★★★

  • Summer of 84

    ★★★½

  • Nathan for You: Finding Frances

    ★★★★★

  • The Babysitter

    ★★★

  • Happy Death Day

    ★★★

  • Creep 2

    ★★★★

  • Voyeur

    ★★

  • 1922

    ★★

  • The Ritual

    ★★★

  • mother!

    ★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★

  • Heroin(e)