• The Last Duel

    ★★★★

  • Eraserhead

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Dear Evan Hansen

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • Unbreakable

    ★★★½

  • Bottle Rocket

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • Marley & Me

    ★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Logan

    ★★★★

  • Free Guy

  • The Godfather: Part II

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Drillbit Taylor

    ★★★

  • Stillwater

    ★★★½

  • Wedding Crashers

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★★★