RSS feed for Jhon Alejandro
  • Swiss Army Man

    ★★★½

  • Brightburn

    ★½

  • Mystic River

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★½

  • It Chapter Two

    ★★½

  • Only Yesterday

    ★★★★★

  • Howl's Moving Castle

    ★★★★★

  • Porco Rosso

    ★★★★★

  • Ponyo

    ★★★★★

  • Oculus

    ★★

  • American Ultra

    ★½

  • Coraline

    ★★★★½

  • The Green Inferno

  • You're Next

    ★½

  • Apostle

    ★★½

  • Perfect Blue

    ★★★★½

  • Constantine

    ★★★★

  • Free Fire

    ★★★