• Drills

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • Unpregnant

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Chemical Hearts

    ★★½

  • Joker: Put on a Happy Face

  • The Stunt Double

  • Origen

  • El sitio de Otto

    ★★★

  • Strasbourg 1518

  • The Old Guard

    ★★½

  • The Exception

    ★★★

  • Mayroun and the Unicorn

  • Spaces

  • Last Message

  • Couple Splits Up While In Lockdown LOL

  • Clichy-Montfermeil

  • The Lucky Ones

  • Unexpected Gift

  • Crickets

  • Algoritmo

  • Casino

  • Annex

  • Voyage Au Bout De La Nuit

  • Ferosa

  • Last Call

  • Ride It Out

  • Penelope

  • Johnny Ma

  • Homemade

    ★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • Greyhound

    ★★½

  • Artemis Fowl

    ★½

  • Da 5 Bloods

    ★★

  • Una Situación Extraordinaria

  • Martin Scorsese's Quarantine Short Film

  • Unsettling Scenes

  • 70x40

  • Out

  • Last Moment of Clarity

    ★★½

  • Taylor Swift City of Lover Concert

  • Rhubarb

  • I Know This Much Is True

    ★★★½

  • A Stormy Night

    ★★½

  • Isaac

    ★½

  • New York New York

  • Becoming

    ★★★

  • Greata (Náusea)

  • Die Entzweite Insel

  • LOST IN L.A.

  • La reina de los lagartos

    ★★½

  • La travesía

  • Amaia: Una vuelta al sol

  • Normal People

    ★★★½

  • Extraction

    ★½

  • Visit

  • The Happening

  • The Last Dance

    ★★★

  • Merkel: Anatomy of a Crisis

    ★★

  • Mrs. America

    ★★★½

  • Waiting

  • France Against the Robots

  • Unorthodox

    ★★★½

  • The Occupant

    ★★★

  • La corte de Ana

    ★★★

  • Stargirl

    ★★★

  • The Weeknd: After Hours

  • Escape from Pretoria

    ★★★

  • Playdate with Destiny

  • All the Bright Places

    ★★★

  • De mon âme à ton âme

  • The Invisible Man

    ★★★