Sort by
  • Ambulance

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★½

  • Turning Red

    ★½

  • Studio 666

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Uncharted

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

    ★½

  • Scream

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★½

  • Antlers

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • People Just Do Nothing: Big in Japan

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • Blood Red Sky

  • Old

    ★★★½

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Titane

    ★★★½

  • Pig

    ★½

  • Lamb

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Boiling Point

    ★★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★

  • A Classic Horror Story

    ★★★½

  • The Novice

    ★★½

  • See for Me

    ★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Stowaway

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Nobody

    ★★

  • The Fallout

    ★★★½

  • The Beta Test

    ★★★½

  • Cherry

    ★★★

  • The Mauritanian

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • Coming Home in the Dark

    ★★★½

  • How It Ends

    ★★

  • In the Earth

    ★★★½

  • Censor

    ★★★½

  • Wrong Turn

    ½

  • Love and Monsters

    ★★

  • Run

    ★½

  • Freaky

    ★★★

  • Spontaneous

    ★★★½

  • The Boy Behind The Door

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • Rent-A-Pal

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★

  • Pieces of a Woman

    ★★★★

  • Come True

    ★★½

  • She Dies Tomorrow

    ★★

  • Greenland

    ★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Anything for Jackson

    ★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • Escape from Pretoria

    ★½

  • Minari

    ★★★½