RSS feed for ChloeWest

ChloeWest has logged 13 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
13
Scary Stories to Tell in the Dark

Scary Stories to Tell in the Dark

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
Possibly in Michigan

Possibly in Michigan

1983
×
★★★½
Edit this entry  
04
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★
Edit this entry  
01
Whisper of the Heart

Whisper of the Heart

1995
×
★★★★½
Edit this entry  
17
Good Burger

Good Burger

1997
×
★★★½
Edit this entry  
01
River Rites

River Rites

2011
×
★★★★½
Edit this entry  
25
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★
Edit this entry  
25
Brightburn

Brightburn

2019
×
Edit this entry  
12
Pokémon Detective Pikachu

Pokémon Detective Pikachu

2019
×
★★★
Edit this entry  
11
Under the Tree

Under the Tree

2017
×
★★½
Edit this entry  
09
Grave of the Fireflies

Grave of the Fireflies

1988
×
★★★½
Edit this entry  
09
The Graduate

The Graduate

1967
×
★★★★
Edit this entry  
26
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★
Edit this entry