Sort by
  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Saw X

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★½

  • Smile

    ★★★

  • V/H/S/99

    ★★½

  • Jeepers Creepers: Reborn

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Clerks III

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • Evil Bong 888: Infinity High

    ★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Choose or Die

    ★★

  • Metal Lords

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Deadstream

    ★★★½

  • The Weekend Away

    ★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Dark Glasses

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★½

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Single All the Way

    ★★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Love Hard

    ★★★

  • Red Notice

    ★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • V/H/S/94

    ★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Cinderella

    ★★½

  • Candyman

    ★★★½