Sort by

Christen has logged 90 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
20
Nightmare Alley

Nightmare Alley

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Nightmare Alley

Nightmare Alley

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Nightmare Alley

Nightmare Alley

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Nightmare Alley

Nightmare Alley

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Last Night in Soho

Last Night in Soho

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Spencer

Spencer

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Last Night in Soho

Last Night in Soho

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Spencer

Spencer

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Antlers

Antlers

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Last Night in Soho

Last Night in Soho

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The French Dispatch

The French Dispatch

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Titane

Titane

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Venom: Let There Be Carnage

Venom: Let There Be Carnage

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Malignant

Malignant

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Candyman

Candyman

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Night House

The Night House

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Wig

Wig

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
The Green Knight

The Green Knight

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Escape Room: Tournament of Champions

Escape Room: Tournament of Champions

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Nightmare Alley

Nightmare Alley

1947
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Old

Old

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Pig

Pig

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Wax Mask

The Wax Mask

1996
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Luca

Luca

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
Salesman

Salesman

1969
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Memories of Murder

Memories of Murder

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Tragedy Girls

Tragedy Girls

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
To Hell and Back: The Kane Hodder Story

To Hell and Back: The Kane Hodder Story

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Behind the Mask: The Rise of Leslie Vernon

Behind the Mask: The Rise of Leslie Vernon

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Open 24 Hours

Open 24 Hours

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Hell House LLC

Hell House LLC

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Bo Burnham: Inside

Bo Burnham: Inside

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Cruella

Cruella

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Spiral: From the Book of Saw

Spiral: From the Book of Saw

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
A LEGO Brickumentary

A LEGO Brickumentary

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Love, Antosha

Love, Antosha

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Spookies

Spookies

1986
×
Read the review Edit this entry  
30
Nightmare Weekend

Nightmare Weekend

1984
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Murder Weapon

Murder Weapon

1989
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Saint Maud

Saint Maud

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Army of the Dead

Army of the Dead

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Luz

Luz

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Rewind This!

Rewind This!

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
24×36

24×36

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Woman in the Window

The Woman in the Window

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
The Father

The Father

2020
×
★★★★★
Edit this entry