• Love, Guaranteed

    ★★½

  • Class Action Park

    ★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Rogue

    ★★★

  • The Kissing Booth 2

    ★★½

  • Rad

    ★★★½

  • Dead Man

    ★★★★

  • Dream Demon

    ★★★½

  • Superbad

    ★★★★

  • Feel the Beat

    ★★½

  • Death Walks on Nitrate

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Karaoke Night

    ★★

  • Decapitato: Consequenze Mortali

    ★★★

  • Unholy 'Mole

    ★★

  • Disco Graveyard

    ★★½

  • The Curse of Valburga

    ★★★

  • Uncle Peckerhead

    ★★★★