Sort by
  • A Trip to Infinity

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Fall

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Men

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • We Own This City

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • The Bubble

    ★★½

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Outfit

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Home Sweet Home Alone

    ★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • The Rescue

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★

  • The Humans

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Boiling Point

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Blood Red Sky

    ★★

  • Old

    ★★

  • Nitram

    ★★★★

  • Titane

    ★★★

  • The Innocents

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★

  • The Souvenir: Part II

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Werewolves Within

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★