• Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight 2

    ★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • Masquerade

    ★★

  • Demonic

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • Pig

    ★★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Titane

    ★★★★

  • Lamb

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★

  • The Forever Purge

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★★

  • Loki

    ★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • F9

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Oxygen

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★

  • Ascendant

  • John Wayne Gacy: Devil in Disguise

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Cosmic Sin

  • Safer at Home

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • Sacrifice

    ★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★

  • A Glitch in the Matrix

    ★★

  • In the Earth

    ★★★★

  • Censor

    ★★★★

  • Wrong Turn

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★

  • Hunter Hunter

  • Wonder Woman 1984

  • The Last Blockbuster

  • Monster Hunter

    ★★★

  • Bad Candy

    ★★

  • Come Play

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • Kandisha

    ★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • Alone

  • The Perfect Weapon

  • Butchers

    ★★★

  • Antikk

  • The Wolf of Snow Hollow

  • Vicious Fun

    ★★★

  • Freaky

  • In Search of Darkness - Part II

  • The Doorman

    ★★

  • How to Deter a Robber

  • The Boy Behind the Door

  • The Stylist