• Mortal Kombat

    ★★★

  • Save Ralph

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Coming 2 America

    ★★★

  • Framing Britney Spears

  • WandaVision

    ★★★★

  • Doctor Who: Revolution of the Daleks

    ★★★

  • Death to 2020

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • The Prom

    ★★

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★

  • Come Play

    ★★★

  • Sarah Cooper: Everything's Fine

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • Slaxx

    ★★★

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★

  • Project Power

    ★★★

  • She Dies Tomorrow

    ★★

  • Deep Blue Sea 3

    ★★★

  • The Old Guard

    ★★

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★★★

  • The Rental

  • Good Boy

    ★★★

  • Hannah Gadsby: Douglas

    ★★★★★

  • One Cut of the Dead - Mission: Remote

    ★★★

  • My Octopus Teacher

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★★★★

  • Bloodshot

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★★

  • The Social Dilemma

    ★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Possessor

    ★★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★★

  • Bad Hair

    ★★★

  • Underwater

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★

  • Cats

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Seth Meyers: Lobby Baby

    ★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Color Out of Space

    ★★

  • Knives Out

    ★★★

  • Joker

  • Rabid

    ★★★

  • All Cats Are Grey in the Dark

    ★★

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Batman: Hush

    ★★★

  • The Lion King

    ★★★

  • Porno

    ★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Child's Play

    ★★★★

  • Midsommar

  • Men in Black: International

    ★★

  • Dark Phoenix

  • Satanic Panic

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★

  • Brightburn

    ★★

  • Aladdin

    ★★★

  • Yesterday

    ★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★★

  • Come to Daddy

    ★★★