Sort by
  • Silent Night

    ★★½

  • Family Switch

    ★★

  • Candy Cane Lane

    ★½

  • Genie

    ★½

  • Good Burger 2

    ★★½

  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★★½

  • Napoleon

    ★★★½

  • Leo

    ★★★

  • The Marvels

    ★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • What Happens Later

    ★★

  • Maxine's Baby: The Tyler Perry Story

    ★★★

  • South Park: Joining the Panderverse

    ★★½

  • Albert Brooks: Defending My Life

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Old Dads

    ★★

  • Hot Potato: The Story of The Wiggles

    ★★★½

  • Trolls Band Together

    ★★★

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★

  • It's a Wonderful Knife

    ★★★

  • Freelance

    ½

  • The Exorcist: Believer

  • Foe

    ★½

  • Poison

    ★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★★★

  • The Marsh King's Daughter

    ★★½

  • Totally Killer

    ★★★

  • The Swan

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★½

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ½

  • V/H/S/85

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • Spy Kids: Armageddon

    ★★★½

  • PAW Patrol: The Mighty Movie

    ★★

  • The Creator

    ★★★★

  • Sly

    ★★★

  • The Outlaw Johnny Black

    ★★★

  • Expend4bles

    ★½

  • Love at First Sight

    ★★½

  • When Evil Lurks

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Pain Hustlers

    ★★★

  • The Burial

    ★★★½

  • Next Goal Wins

    ★★

  • Dream Scenario

    ★★★★★

  • Stamped from the Beginning

    ★★★

  • Quiz Lady

    ★★★½

  • American Fiction

    ★★★★

  • Silver Dollar Road

    ★★★

  • Dicks: The Musical

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★½

  • Yoshiki: Under the Sky

    ★★½

  • Reptile

    ★★★

  • My Big Fat Greek Wedding 3

  • The Nun II

    ★★

  • Hit Man

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★½

  • Evil Does Not Exist

    ★★★★

  • Bye Bye Tiberias

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★½

  • Humanist Vampire Seeking Consenting Suicidal Person

    ★★★½

  • The Caine Mutiny Court-Martial

    ★★★★

  • Maestro

    ★★★★

  • NYAD

    ★★

  • The Royal Hotel

    ★★★★

  • The Pigeon Tunnel

    ★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★½

  • American Symphony

    ★★★

  • Saltburn

    ★★★½