Sort by
  • Halloween Ends

    ★★

  • Hocus Pocus 2

  • Smile

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Bros

  • Pearl

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Clerks III

    ★★★

  • The Invitation

    ★★

  • Beast

    ★★★

  • Fall

    ★★★½

  • Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Lightyear

    ★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Crimes of the Future

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Men

    ★★★

  • Firestarter

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Morbius

    ★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Outfit

    ★★½

  • The Dropout

    ★★★★

  • Studio 666

    ★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Uncharted

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★½

  • Dual

    ★★★★

  • Speak No Evil

    ★★★½

  • Scream

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • The King's Man

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★½

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Eternals

    ★★½

  • Dopesick

    ★★★★

  • Antlers

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★

  • 9/21/21

  • Squid Game

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • The Humans

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Copshop

    ★★★