• Jackass 4.5

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★½

  • The Bad Guys

    ★★½

  • X

    ★★★

  • The Lost City

    ★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Turning Red

    ★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Uncharted

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Moonfall

    ½

  • All of Us Are Dead

    ★★½

  • Scream

    ★★½

  • The King's Man

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Being the Ricardos

  • Don't Look Up

    ★½

  • Back to the Outback

    ★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★½

  • Swan Song

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★

  • The Simpsons in Plusaversary

    ½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Eternals

    ★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Robin Robin

    ★★★½

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • Lynching Postcards: Token of a Great Day

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

  • No Time to Die

    ★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • Camp Confidential: America's Secret Nazis

    ★★½

  • Squid Game

    ★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★★

  • The Starling

    ★½

  • Dear Evan Hansen

    ★½

  • Halloween Kills

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Lead Me Home

    ★★

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Cinderella

    ½

  • Karen

    ½

  • Dune

    ★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • Cyrano

    ★½

  • The Hand of God

    ★★★

  • Belfast

    ★★★

  • King Richard

    ★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Parallel Mothers

    ★★★

  • Reminiscence

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • When the Sun Sets

    ★★

  • Free Guy

    ★½

  • Vivo

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★½

  • Old

    ★½