Sort by
  • Napoleon

  • Totally Killer

    ★★½

  • V/H/S/85

    ★★★½

  • No One Will Save You

  • The Creator

  • When Evil Lurks

  • The Burial

    ★★½

  • Reptile

    ★★★½

  • The Killer

  • The Caine Mutiny Court-Martial

    ★★★

  • The Pigeon Tunnel

  • Telemarketers

    ★★★

  • River Wild

    ★★★

  • Cobweb

  • Justified: City Primeval

  • Full Circle

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

  • Hijack

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

  • Bad Things

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

  • The Boogeyman

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

  • The Covenant

    ★★★

  • The Pope's Exorcist

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

  • Bottoms

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Sound of Silence

  • Reality

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • The Deepest Breath

  • Past Lives

    ★★★★

  • There's Something Wrong with the Children

    ★★½

  • Plane

    ★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • Baby Ruby

    ★★

  • Copenhagen Cowboy

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Candy Land

    ★★½

  • Skinamarink

    ★★

  • The Artifice Girl

    ★★★½

  • The Contractor

    ★★½

  • The Outwaters

    ★½

  • The Quiet Girl

    ★★★½

  • Dual

    ★★½

  • Centigrade

    ★½

  • The Invisible Man

    ★★★

  • The Night House

    ★★★

  • Miss Americana

    ★★½

  • The Gentlemen

    ★★★

  • Hell House LLC III: Lake of Fire

    ★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★

  • Haunt

    ★★½

  • Witches in the Woods

    ★★★

  • Spiral

    ★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • The Climb

    ★★★

  • The Report

    ★★½

  • The Lodge

    ★★½