Sort by
  • Brothers

    ★★★½

  • Hansel and Gretel

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Swiss Army Man

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Collateral

    ★★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Help

    ★★

  • Willy Wonka & the Chocolate Factory

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ★½

  • Rumble

    ★★½

  • Godzilla

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Green Book

    ★★