Sort by
  • Sonic the Hedgehog 2

  • Moon Knight

  • Ambulance

  • X

  • The Lost City

  • Turning Red

  • The Batman

  • Uncharted

  • Kimi

  • Death on the Nile

  • Marry Me

  • Jackass Forever

  • Moonfall

  • Scream

  • Jujutsu Kaisen 0

  • Spider-Man: No Way Home

  • Nightmare Alley

  • Hawkeye

  • Encanto

  • Ghostbusters: Afterlife

  • No Time to Die

  • Midnight Mass

  • Squid Game

  • The Last Duel

  • Halloween Kills

  • Last Night in Soho

  • Spencer

  • Dune

  • Malignant

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Hellbender

  • My Hero Academia: World Heroes' Mission

  • The Cursed

  • The Suicide Squad

  • Pig

  • Titane

  • Val

  • Till Death

    ★★★½

  • Black Widow

    ★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★

  • Luca

    ★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • F9

  • Cruella

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Nobody

    ★★½

  • Jakob's Wife

    ★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Cherry

  • Chaos Walking

    ½

  • Tom & Jerry

    ½

  • CODA

  • Censor

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

  • Monster Hunter

    ½

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Mank

    ★★★

  • Josee, the Tiger and the Fish

  • The Craft: Legacy

    ½

  • The Empty Man

  • Earwig and the Witch

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★

  • Run

    ★★★★

  • Freaky

    ★★½