Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Bama Rush

  • Crater

    ★★

  • Hannah Gadsby: Something Special

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Aau's Song

    ★★★

  • The Pit

    ★★½

  • The Bandits of Golak

    ★★★

  • The Spy Dancer

    ★★★

  • Journey to the Dark Head

    ★★★

  • I Am Your Mother

    ★★½

  • In the Stars

    ★★★

  • Screecher's Reach

    ★★★

  • Sith

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Robots

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★

  • The Covenant

    ★★½

  • Ghosted

    ★★

  • Florida Man

    ★★½

  • Paint

    ★½

  • BEEF

    ★★★½

  • Pretty Baby: Brooke Shields

    ★★½

  • Joni Mitchell - The Library of Congress Gershwin Prize For Popular Song

    ★★★

  • Renfield

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • boygenius: the film

    ★★★½

  • Reggie

    ★★★

  • Air

    ★★★

  • Boston Strangler

    ★★½

  • Bono & The Edge: A Sort of Homecoming with Dave Letterman

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★½

  • Swarm

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★

  • Money Shot: The Pornhub Story

    ★★

  • Being Mary Tyler Moore

    ★★★

  • Trafficked

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★½

  • 65

    ★★½

  • Champions

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Reality

    ★★★★

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Stolen Youth: Inside the Cult at Sarah Lawrence

    ★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • Creed III

    ★★★

  • Sharper

    ★★

  • 80 for Brady

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Pamela, A Love Story

    ★★★

  • Alan Partridge - Stratagem

  • The 1619 Project

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Nam June Paik: Moon Is The Oldest TV

    ★★★

  • Full River Red

    ★★★★

  • A Thousand and One

    ★★★½

  • Judy Blume Forever

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★½

  • Polite Society

    ★★★

  • Missing

    ★★★

  • India: The Modi Question

    ★★★

  • Dog Gone

    ★½

  • The Old Way

    ★★

  • The Subtle Art of Not Giving a F*ck

    ★½

  • The Lie Detector

    ★★★

  • This Place Rules

    ★★★½

  • THE SHOW: California Love

    ★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★½