Chrissy has logged 13 entries for films during March 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Raiders of the Lost Ark

Raiders of the Lost Ark

1981
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Take Your Pills

Take Your Pills

2018
×
Edit this entry  
23
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Doctor Strange

Doctor Strange

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Phantom Thread

Phantom Thread

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Monuments Men

The Monuments Men

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Music and Lyrics

Music and Lyrics

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Marshall

Marshall

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry